Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi - vypadává spojení

Zdravím,

máme nový internet od O2 dsl. Od doby co nám naistalovali tak po kabelu internet funguje jak má. Bohužel u wifi je problém, že po nějakém čase cca 5-10 minut na chvíli vždy vypadne internet a po 10sec zase naskočí. Vzdáleností od modemu to není, můžu být klidně u něj a stejně vypadne.
V okolí žádná jiná wifi na dosah není.
Modem: ZTE zxhn h267a

Děkuji za rady.

To, čo padá je spojenie na počítači a nie signál od modemu. V počítači treba hľadať problém.
Ak sa jedná iba o wifi, tak modem ten signál vyssiela furt a nikdy nepadá, teda pokiaľ nieje náhodou vadný.
Treba ale rozličovať čo to vlastne padá, pretože niektorí užívatelia hovoria, že to padá keď nejde internet, ale spojenie s modemom cez wifi je stále funkčné. Odskúša sa to pingom na IP adresu modemu.