Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Predator 515-51 ... g-sync

Zdravím, kúpil som acer predator s grafickou kartou rtx2070 a v nvidia control panel nemam možnosť povoliť g-sync aj keď výrobca udáva, že g-sync monitor tam je. Vedeli by ste mi poradiť?
Dikes

V BIOS máš nastavený "g-sync" nebo "optimus".
Před spuštěním hry, se podívej do kontrol panel, ovladaci panel Nvidia, jestli tam máš možnost aktivovat G-Sync.
(protože ti IMHO prostredi GUI jede pres Intel UHD u kterého G-Sync nespustí, spustíš ho az při využití dediované karty RTX 2070. (při hrani)