Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win10 safe boot - vyskoci nekolik zalozek v Microsoft Edge

Dobry den,
pri safe boot - network mi vzdy vyskoci Microsoft Edge s nejakou defaultni help strankou, ale vyskoci mi nekolik techto zalozek. Zrejme je to, protoze se mi nacte nejakej service nekolikrat. Mimo to, hned po nabootovani, kde bych uz mel videt plochu (ale je otevreny Miscrosoft Edge), tak se mi nechce nacist plocha, mam pouze cerne pozadi. Kdyz se pokusim kliknout na win listu, tak windows nereaguje a vyskoci okenko, ze Mircrosoft Windows prestal pracovat, dam ukoncit a restartuje se a zase asi 10sec funguje a pak crashne. Zkousel jsem ukoncit Desktop Window Manager, ale nepomohlo, take jsem zkousel restartovat Windows Explorer, ale akorat mi to umozni na tech 10sec pracovat. Hledal jsem tedy v cem by mohla byt chyba, ale nic jsem nenasel, pouze to, ze kdyz nabootuji do safe boot - minimal, tak je vse v poradku, ale v safe boot - network se toto zacne dit. Co jsem se docetl, tak by jediny rozdil mezi temahle dvema moznostma mela byt, ze network ma pristup k internetu (tedy i nejake network services), ale nic vic. Kde muze byt chyba?
PC: Win 10 Pro, drivery aktualni, amd rx 5700, amd 3900.
Dekuji

Změna předmětu, původně: win10 safe boot (host)
Změna kategorie, původně: Software (host)

Celý návod cestou Dism.exe z príkazového riadku a z rozbaleného ISO:
https://www.windowscentral.com/how-use-dism-command-line-utility-repair-windows-10-image

Alebo rozbaľ ISO napríklad na ploche, klik na Setup.exe, klik na "ponechať osobené vecičky....... "

Budú nasledovať tri automatické reštarty s veškerou opravou OS so zachovaním SW, ikoniek, zástupcov a users nastavení. Možno ti vyrazí nekalý šmejd z radov AV, ktoré nepatria do desiny.

Zapomnel jsem rict, ze jsem provedl kompletni reinstall Windows a zezacatku bylo vse bez problemu, ale po instalovani nejakych ovladacu a programu se stalo tohle. Z casti kvuli tomuhle jsem provadel onu reinstalaci. Prave proto me zajimalo, proc se to stane v safe mode - network, ale ne v safe mode - minimal.
Dalsi vec, co jsem nerekl je, ze tento pomaly startup je pouze kdyz zapnu PC po delsi dobe (vecer vypnu, druhy den zapnu), ale pri restartu nabehne okamzite, to same kdyz vypnu a hned zapnu. Myslel jsem, ze by mohl byt problem s HDD, ze ceka nez se nactou veci (pouzivam SSD na system, HDD na vetsi soubory), ale to jsem vyloucil, jelikoz pri restartu se nacte plocha okamzite.