Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzlý počítač

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Mám počítač kupovaný z bazaru květnu 2019, hrával jsem na něm fifu 19, euro trucky a minecraft, vše bez problémů, ale cca asi v srpnu mi při hře zamrzával pc, musel jsem dát tvrdý restart. Nevěděl jsem čím to je, a dodnes nevím. Jednoho dne v listopadu jsem zapínal pc, ale nenaběhl. Přestala blikat kontrolka hdd, proto vás prosím o radu co s tím, vůbec nemám o počítacich přehled, děkuji za odpověď, poslal bych i pc parametry, ale nevím je a jelikož nejde zapnout pc, tak nevím.

možná badný zdroj, možná cokoliv dalšího odejitého.
mělo smysl to otevřít v listopadu a ňuchat, odkud jde smrad.

parametry zjistíš manuálem a vizuálem: bednu otevřeš a přečteš ty největší popisy komponent.
taky ti v bazaru mohli dát fakturu s výpisem, je to takový obyčaj.

V jakém bazaru to bylo koupeno? Pokud to byl nějaký větší prodejce použitých PC, tak by jsi možná mohl mít i záruku. Větší prodejci použitých PC totiž často dávají 12 měsíců záruky (která se dá ale uplatnit jen u nich, nikoliv v značkovém servisu).
Také by jsi mohl alespoň napsat o jaký HW se v tvém případě jedná.
Obecně v případech zamrzajících PC dopuručuji vyzkoušet v první řadě provoz s jiným (kvalitním) napájecím zdrojem. Ono spousta lidí kupuje zdroje tak, že vybírá "supersilné/superlevné" zdroje a pak se diví, že se to chová divně.