Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Fotky na Win 7 a Win 10

Dobrý den, pánové...
Manželka si pořídila nový notebook s Win 10, a jelikož já jedu několik let na "sedmičkách", nedokážu ji poradit.
Jde o zobrazování fotografii v systému. Je jedno, jaký prohlížeč fotografií použiju, výsledek je vždy takový, že ve Win 10 se neukáže náhled fotografie, jako ve Win7. Momentálně používáme oba ACDse10, ale jak už jsem říkal, ve Win 10 se fotografie neukáže. Pak je obrovsky složité fotky nějak editovat, když není vidět ve velké dlažďici náhled.
Je to vlastnost systému, nebo na to jen nemůžeme přijít..? Náhledy pro ilustraci přikládám..

používám normálního správce souborů - altap salamander 4 je teď free.
má taky možnost miniatur a prohlížeč obrázků: podle toho vybírám co upravovat.

ve win10 ms neustále ms odebírá funkce. nestojím o svinstvo co se mi mění pod rukama, protože někdo v redmontonu se zase rozhodl.