Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Reset AMD Ryzen

Zdravím, mám procesor AMD Ryzen 7 3700x, desku Gigabyte Aorus x570 Pro a kartu Gigabyte Aorus RX 5700xt. Vše běží jak má do doby kdy nějaká aplikace potřebuje reset počítače. Při resetu počítač zamrzne, monitor píše no signál, grafika nejede a na desce svítí dioda VGA. Problém zmizel když jsem nastavil ve Windows napájení na výkon. Ale nejsem si jistý zda to je dobré řešení? Poradí někdo? Děkuji

A to jsi teda nemohl napsat rovnou?
TY jsi ten, kdo něco potřebuje, Brtník je naopak ten, kdo radí zcela zdarma a čistě altruisticky (a mimo to v drtivé většině naprosto správně). Informace o zdroji jsou základní a nutné pro posouzení stavu počítače.

Naopak, tebe nikdo neurazil, to ty ses urazil sám, protože jsi pochopil, že ses choval jako trubka.