Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze se přihlásit na Facebook přes PC

Zdravím,mohl by mi někdo prosím poradit?

Již delší dobu se nemohu na PC přes prohlížeč přihlásit na FB.

Při pokusu přihlášení mi FB vypíše: Tuhle funkci teď nemůžete použít
Abychom komunitu chránili před spamem, máme nastavené limity na to, jak často můžete v určitém časovém úseku přidávat příspěvky a komentáře nebo dělat další věci. Můžete to zkusit později.

Přitom ale na mobilu se přihlásím normálně. Jak přes prohlížeč tak přes aplikaci.

Telefon je připojen přes domácí wifi.

V PC není žádný antivir (pouze zapnutý defender)

adw cleaner v PC nějaký ''bordel'' našel ale ten jsem vyčistil takže by PC mělo být čisté.

A přes ostatní prohlížeče (firefox,Edge) FB funguje ale jen google ho zničehonic začal blokovat.