Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedá sa inštalovať OS

Ahojte,
mám dosku Asus P8H61-M LX3 PLUS R2.0.
Chcem do nej nainštalovať Windows 10
Pri inštalácií z USB vypíše: Systém Windows nemôže nainštalovať požadované súbory.Overte, či sú všetky súbory vyžadované pre inštaláciu dostupné, a znovu spustite inštaláciu. Kód chyby: 0x8007025D.
Keď som skúsil inštalovať z DVD, písalo, že nevie nájsť ovládače, po vybratí typu Windowsu.
Skúsil som nainštalovať na SSD Windows na inom PC, všetko OK, zapojil som do pôvodného PC a po zapnutí PC sa sputí diagnostika a checking disk error. A to stále dokola.
Skúsil som USB linux ubuntu, nenabootovalo ho. Pri načítavaní sekne a nepohne.
Keď inštalačné USB zapojím do zadného USB portu, tak zasa píše, že nevie nájsť licenčné podmienky. Z predných USB to píše tú chybovú hlášku.
Otestoval som RAM, je OK. Otestoval som SSD, je OK, skúsil som aj iné SSD, aj HDD. Inštalácia Windowsu je stiahnutá cez Media Creation Tool. Skúšal som aj MBR aj GPT.
Ja si myslím, že doska je zlá.
Myslíte, že sa dá ešte niečo urobiť?
Ďakujem

Skúšal som inštalovať v UEFI mode aj bez UEFI. V UEFI mi to vypisuje chybovú hlášku a bze UEFI mi píše že na inštalačnom médií chýbajú súbory, pritom flashka s windows 10 ide v pohode. Skúšal som.
USB kľúč je 3.0, v predu mám USB 3.0 (ale na doske to mám zapojené ako usb 2.0, lebo doska nemá USB 3.0 slot) a vzadu USB 2.0
Skúšal som inštalovať Windows 7 a to zas mi vyskočila iná chybová hláška, tú si už nepamätám.
Tú stránku, čo si mi poslal som mal otvorenú a každý z tých krokov som urobil.

V Bios ešte vypni Secure boot, prepni sa na Legacy.

Fleška z ISO W10 musí byť napríklad Rufusom vyrobená pre MBR (nie GPT)

Spusti príkazový riadok pod RAM z ISO W10, a zmaž nultý sektor na pevnom disku:

Diskpart.exe - Clean - Active - NTFS (návod si vygúgli na nete, ako listovať v cmd.exe pod diskpart.exe)

"Active" príkaz je dôležitý, aby sa aktivoval pevný disk, prvý sektor aktívneho a primárneho oddielu. Bez aktivácie systém nenabehne.

ten postup je dobře.
ale po všech předchozích neúspěšných pokusech bych úplně vyčistil ssd, na který se instalují windows. odstranit všechny předešlé oddíly jde i v instalátoru windows, pak ho nechat zformátovat.

předpokládám, že v pc není zapojený další disk (a není nastavený jako bootovací, s aktivním oddílem)
a taky že podle popisu bylo nejdřív stažené .iso, teprve potom z něj pomocí rufusu vyrobena instalační flashka.

Inštalácia dokončená na 100% a potom iná chybová hláška

Tomu říkáš dokončená instalace OS? Do systému se tedy dostaneš?

Fleška z ISO W10 musí byť napríklad Rufusom

Udělal jsi tu bootovací flešku přes tento program a nejede to?
Zkusil jsi i nějakou jinou flešku (tahle nemusí být v pořádku)?

Jo prijde mi, ze je deska ko. Mozna jen radice usb nebo sata. Asi bych zkusil jeste live linux z dvd, kdyz nastaruje zkusit neco zapsat a overit na usb a disk.
Mozna nejake pokusy s pridavnym radicem sata/ usb bych udelal pokud tomu chces venovat cas.
Pokud to ma pasiv kostku na chipsetu zkontroloval bych jestli dobre drzi a jestli netopi moc. A kontrolu kondiku na desce.

Instaci win predchazelo co? Jelo to ptedtim ok nebo je to nejaky nalez?