Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Safe boot-minimal vs Safe boot-network

Dobry den,
jaky je presne rozdil mezi safe boot - minimal a - network? Dle toho co jsem nasel na internetu, by mel byt rozdil pouze v tom, ze s network bych mel mit navic spustene services pro sit. Je mozne, ze se spusti i nejake jine? A je mozne, ze by mohly nejak ovlivnit rychlost nacitani Windows?
Dekuji.

zavede se ovladač pro síťovou kartu - dejme tomu, že je správný a bezproblémový.
pak poběží jednoduché síťové služby kvůli konfiguraci sítě a možnosti sdílení.
automaticky by se neměl spouštět žádný spyware, protože v nouzovém režimu se nespouští cokoliv, ale jen vybrané součásti.

jestli běží zpomalující vyhledávání a stahování automatických aktualizací nevím (wuauserv), to si zkontroluj sám.

co ti naběhlo do paměti vidíš ve správci úloh, nebo ještě lépe v ms process explorer.

https://lnk.sk/fmxC

Rýchlosť načítania amerického, kapitaľistického, dekadentného OS Quindous 10 x64/x32 bit., je priamo úmerná výške IQ jeho užívateľa.
Po I., na hdd ložiskových diskobolos a po II., na ssd pevných diskoch.

V každom prípade vykonaj v cmd.exe, ako Správca, týmito parametrami:

chkdsk /x /f /r /v /b /scan /perf

kláves: Enter, Yes, reštart PC

Nestačí skrátený príkaz pre desinu: chkdsk /x /spotfix