Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé stahování

Zdravím, měl bych dotaz, vše co stahuji z netu jede většinou cca 20kb občas 100kb/s přitom net normálně v pořádku jede jak má být, neví někdo co s tím? jestli mám něco blbě nastaveného v pc nebo tak? díky za pomoc:)

verze bluetooth? ale je to jen ztráta času.

wifi mám kabelem na druhém pc

mám asi málo fantazie, cos tím chtěl říct.

druhý pc je ve stejném pokoji jako tvůj?
co je u tebe wifi - router? ten je v jiném pokoji, nebo dokonce přes několik zdí?
jestli je druhý pc připojený k routeru kabelem, můžeš dát před ten pc switch a připojit se i s tvým 1.pc do něj?

ať máš ty mezi sebou propojené rychlou sítí, doporučuju gigabit switch:
https://www.mironet.cz/dlink-gosw5g-switch-5port-101001000-mbps+dp194906/
jestli chceš mít ledky ze strany konektorů: https://www.mironet.cz/tplink-ls1005g-cerna-switch-101001000mbps-5x-lan+dp423113/

No moc informací jsi tedy nedal.Třeba čím stahuješ,jaký máš operační systém,připojení kabelem nebo wifi,rychlost připojení,dělá to pořád nebo jen ve špičce,z jakých stránek.jaké je vytížení CPU a RAM,je zapnutý nějaký antivirový program,atd.