Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Slučování 4 slidů při tisku

Ahojte,

potřeboval bych poradit skrze jednu zapeklitou situaci.
V práci řešíme otázku jak vytisknout vizualizaci vytvořenou v PowerPointu, kdy na každém slidu je 1 pracovní úkon.
Při tisku potřebuji dostat 4 slide na jednu A4 + kolem kolem strany vložit rámeček s hlavičkou.

Momentálně to řešíme tak, že ovladač od tiskárny Minolta nám sloučí při tisku 4 slide na jednu A4 ovšem bez rámečku kolem stránky.

Nyní se nám změnilo vedení a to požaduje dostat do vizualizace na každou vytištěnou stranu rámeček s hlavičkou a základními informacemi.

Poradili byste mi způsob jak tohoto docílit? Není třeba se upínat přímo na office balíček. Do možnosti přichází jakékoliv softwarové řešení.

Řešení ač polovičaté které mě napadá, tak vytisknout dokument v PowerPointu do PDF, následně v PDF zvolit tisk více stran a nastavit 4 na jednu stranu, znovu tisk do PDF, ale jak dostat tu hlavičku a rámeček do toho PDF už netuším :D

Díky za váš čas.

Tak hlavičku a pätu powerpoint zvláda, to by mohlo stačiť na nejaké základné info, ale ten rámček netuším (zatiaľ) :)

Prípadne ešte jednotlivé slajdy exportnúť ako obrázky a povkladať ich po 4 do nového ppt. Ale to je dosť zvrhlé riešenie.

Tiskněte jako dosud 4 obrázky na stránku a pak papír vložte znovu a tiskněte pouze rámeček - trochu primitivní.
Nebo 4 obr. vytiskněte do PDF, otevřete v Acrobatu a přidělejte rámeček s nápisem - to mi přijde jako elegantní cesta, a soubor je zachován pro budoucnost.

Touchwood všechna čest, díky Tvému odkazu jsem se proklikal až k návodu, kde přesně to co je tématem tohoto vlákna popisují.
Jsem spokojený až na jednu věc. Vytvořil jsem rámeček, při tisku si zvolím počet slides na A4 a je to. Jediné co mi vadí je fakt, že každý slide má pod sebou při tisku své číslo, které je v rozporu s číslováním pracovního postupu.
Ten je samozřejmě číslován od 1, kdežto PowerPoint čísluje slide od 1 včetně titulního listu :(
Náhodou nevíte, zda by defaultní číslování pod slidy šlo odebrat?

Díky!!!