Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odhad ceny mého PC

Zdravím,

zajímala by mě prodejní cena mého pc viz. níže:

Intel Core i5-3470
Kingston HyperX PnP 8GB (2x8GB) 1600 DDR3
MSI B75A-G43 GAMING - Intel B75
Seasonic S12II-520 - 520W
WD Blue (EZEX), 3,5" - 1TB
SSD 120Gb - (nevím teď přesně jaký) na Windows
MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G
Cooler Master Force 500, černá
Arctic Fan F12 PWM PST
Samsung SH-224DB, černá Bulk

Řešení:

Nevím za kolik se to prodává, vím za kolik se to nabízí.
Pravděpodobně bych zvážil to prodávat po částech.
V závorce ceny za které bych to zkusil prodat prvníakrocyklus (14d).

Deska, cpu, ram 2500 musíš dostat (kdyby se dařilo 3000).
Grafika 2500 (pokud je v záruce možná lehce přes 3000). Můžeš zkusit 3000, třeba to vyjde ale použitých grafik je hodně a hromada žhavých RX570/580 s 8GB to BFU ocení víc/
zdroj + budka 500 (600)/obtížně prodejné/
disky 250 (350) a 500 (600)
mechaniku neprodáš

máš minimálně 6250 -250poplatky cca + plus lítání na poštu. Zas výhoda nikdo nepřijde s pc v podpaží po měsíci vysírat tím, že mu nejede.
První bych dal za fixní cenu desku+cpu+ram. Pokud se neprodá do měsíce jel bych verzi prodej vcelku.

Kdybys prodával grafiku /a byla v záruce/ mám zájem.

Nevím za kolik se to prodává, vím za kolik se to nabízí.
Pravděpodobně bych zvážil to prodávat po částech.
V závorce ceny za které bych to zkusil prodat prvníakrocyklus (14d).

Deska, cpu, ram 2500 musíš dostat (kdyby se dařilo 3000).
Grafika 2500 (pokud je v záruce možná lehce přes 3000). Můžeš zkusit 3000, třeba to vyjde ale použitých grafik je hodně a hromada žhavých RX570/580 s 8GB to BFU ocení víc/
zdroj + budka 500 (600)/obtížně prodejné/
disky 250 (350) a 500 (600)
mechaniku neprodáš

máš minimálně 6250 -250poplatky cca + plus lítání na poštu. Zas výhoda nikdo nepřijde s pc v podpaží po měsíci vysírat tím, že mu nejede.
První bych dal za fixní cenu desku+cpu+ram. Pokud se neprodá do měsíce jel bych verzi prodej vcelku.

Kdybys prodával grafiku /a byla v záruce/ mám zájem.