Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční displej notebooku

Zdravím.
Mám tu notebook Samsung R540, u kterého přestal fungovat displej. Při zapnutí se jen rozsvítí podsvícení, ale displej vůbec nic neukazuje, jen šedá obrazovka. Připojím-li externí monitor, obraz se na něm objeví, s notebookem lze normálně pracovat. Zkoušel jsem přepínat monitory pomocí Fn klávesy, v nastavení zobrazení Windows, ale displej notebooku prostě nefunguje, jen to podsvícení. Tak mě napadá jen, že se porouchal samotný LCD, popř. kabel od něj. Setkal jste se s tím někdo?
Díky.

Při zapnutí se jen rozsvítí podsvícení, ale displej vůbec nic neukazuje, jen šedá obrazovka. Připojím-li externí monitor, obraz se na něm objeví, s notebookem lze normálně pracovat.

pokud bys to s timto popisem poslal do servisu, tak se v 97% pripadu vymeni displej a je po problemu.