Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aktualizácie pre WIN7

Vo februári som musel preinštalovať WIN7 Ultimate. Všetko je v poriadku ale posledný týždeň ma otravujú každý deň aktualizacie
viď obrázok a zakaždým hláška že inštalácia zlyhala. Nechcem vypnúť aktualizácie- mám ich prepnuté na oznámenie nových
aktualizácií s otázkou či ich chcem nainštalovať.
Ďakujem.

Inštaluj ich manuálne. Alebo vypni, disable: WU a Bits v Services, načisto.

Na kieho šľaka chceš ťahať a mať spustené záplaty na MS ukončenej podpore sedmy do konca januára 2020?

Nebodaj máš firmu a zaplatil si si záplaty v Redmonde po januári 2020?

Ďakujem pekne za odpoveď.Ako som písal nechcel som vypnúť aktualizácie. Po novej inicializácie Win7, Microsoft Offis, Corel Drive,
Eagle a iné mi nabehlo približne 160 aktualizácií, všetko sa nainštalovalo. Tak som to nechal zapnuté tak ako som napísal.
Nie nemám firmu, som dôchodca. Presvedčil si ma, len som myslel že niekto vie čo sú to za aktualizácie. Ďakujem vypnem pretože všetko funguje normálne.

S pozdravom Jano.

Viac menej jeden je Rollup balík ešte z deviateho mesiaca 2019 a záplata netframework.

Niekde máš chybu v systéme alebo ich odmieta HW, normálne sa musia nainštalovať.

Skus si stiahnuť a nainštalovať k oprave záplat:
Windows6.1-KB3020369-x64.msu
Windows6.1-KB3172605-x64.msu

Tie tvoje dve záplaty si stiahni priamo z MS Catalog podľa čísla KB-čky a myšou ich manuálne spusti zo súboru.

Ono pri blbej sedme niekedy je nutné zopakovať spustenie WU po opakovanom reštarte, nechať vyhľadávať, aby sa našli všetky záplaty. Berie to táto naboptnaná, skostnatelá sedma aj na štyri krát po opakovaných reštartoch a záplatovaní, pričom si niečo z jasného neba vyštrachá na serveroch aj po tejto onánii.

Ak chceš pokračovať ošálením serverov MS v záplatovaní po januári 2020, stiahni si zipky z netu:

KB4528069-Lite.zip
BypassESU-v47.zip

Sú v zipke skripty, ktoré upravia kľúč Registra o trustedinstaller a pridajú jednu dll do systému.

Potom kontroluj záplaty na stránkach MS, budeš ich musieť manuálne inštalovať.

nejsou vydávané nové aktualizace, ale tvému panensky čistému systému se doinstalovaly ty staré od sp1, drtivou většinou nesmysly.

len som myslel že niekto vie čo sú to za aktualizácie

tak určitě, koho to baví číst:
https://support.microsoft.com/en-us/help/4009469/windows-7-sp1-windows-server-2008-r2-sp1-update-history
jsou to měsíční balíky od "rollupdate": na menší a méně konfliktní aktualizace security only, nebo celý ten měsíční fujtajbl od m$.

význam z nich mají tak asi 2-3, jsem líný je hledat, a stejně už je ten bordel nainstalovaný.

a jestli oblibuješ corel draw a nemáš nějakou poslednější verzi, doporučuju nepřecházet na win10.

Neviem prečo sa nezobrazila moja odpoveď ešte doobeda a tá znela takto:
Ďakujem, nemienim prejsť na Win10 pretože toto mi plne vyhovuje . Corel Draw mám9 , vyhovuje pretože keď som potreboval vytlačiť
niečo väčšie napr A1 tak tam majú len 8. 9 to vie uložiť aj v 8čke. tak trocha sa zabavím . Týmto by som ukončil túto tému

S pozdravom Jano