Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myška nefunguje

Zdravím,

mám taký problém s novou bezdrôtovou myškou C-TECH WLM-06S, po pripojení prijímača do usb nefunguje, mussím o vždy po zapnutí PC vytiahnuť a znova vložiť až potom myšku načíta. Mám windows 8.1.
Mám v biose zapnuté USB legacy. Taktiež som skúsil odinštalovať ovládač myšky a znova zapojiť myšku (kedy samozrejme windows automaticky nainštaluje ovládač) a bez úspechu.

Taktie mám problém s Num Lockom, nezapína mi ho po štarte windowsu (čo je pre mna dost prakticke pre zadavanie hesla). Samozrejme som NumLock zapol v biose no aj tak mi ho nezapína. Musím ho vždy zapnúť manuálne.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

tupá myš: přeinstalovat chipset driver k základní desce.
aktuálně to ms dojebal u w10, už zase ovladače. je možné, že stejnou tupost použil ve všech windows, kde si uživatelé nechávají "aktualizovat" drivery.
https://pc.poradna.net/questions/2981927-ne-funkcnost-usb-klavesnice

numlock v registrech:

REGEDIT4

; Zapnuty NumLock po startu
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Control Panel\Keyboard]
"InitialKeyboardIndicators"="2"

1) ptáš se asi na ovladač základní desky. ale co to má společného s biosem?
na tvé základní desce je největší nápis, to by mohl být výrobce a typ desky. nebo typ vyčteš přes sw speccy. zadáš do google, ten ti najde stránky výrobce desky, tam bude ke stažení ovladač chipsetu.
taky můžeš otestovat jiný myš, jestli se chová stejně.

2) pokud se bojíš otevřít registry kvůli úpravě nastavení numlock, můžeš ještě do příkazového řádku (cmd.exe) zkopírovat a spustit celý příkaz:

reg add "HKU\.DEFAULT\Control Panel\Keyboard" /v InitialKeyboardIndicators /t REG_SZ /d 2 /f

zkopírovat jak je, neměnit žádné mezery.

vidím tento případ: https://pc.poradna.net/questions/2982047-kaspersky-internet-security-alebo-eset-internet-security
hodně jemně řečeno: totální bfu
tu "instalaci" systému bych ani nechtěl vidět -> formát a znovu. proč? protože nikomu normálnímu nestartuje systém 5 minut.

prave mam pocitac po kompletnom ocisteni advanced optimizerom

vítěz soutěže o absolutní lamu.
ty chceš někomu objednávat antiviry? vypadni od toho pc a už nikdy na nic nesahej. i tvoje děcka budou mít větší rozum.

Bud porad alebo nepis v svojej pýche vylevy svojho ega, je toto pc poradna alebo ako sa vysmiat cloveku ? Ako ty vies co mam nainstalovane a co ovladam ? hmm nijak, tak neodsudzuj lebo urcite neisi taky mudry aby si sa tu staval na roven sudcu,,,,nevies poradit netusis v com je problem ale odsudenie na zaklade neznalosti ti ide.....nainstaloval som driver na chipset to je malina a odvtedy mi ide pomalsie a na liste mi nezobrazi urcite ikony na f-lux, proste urcite veci zacali blbnut, vies v co mje problem ? porad, nevies nesud, nepis, na taketo vylevy tu nieje nikto zvedavy ak ti na to doma nedavaju priestor neznamena to ze tu to mas povolene. Co povies o druhom svedci vzdy VIAC O TEBE ako o druhom.