Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Solidní bezdrátová myš do 2 000,-

Zdravím,

po zkušenostech s levnějšími bezdráty (výpadky, nic moc senzory, mlžení v parametrech...) jsem se rozhodl investovat trochu více a doufat, že se situace zlepší :)
Tedy, používáte někdo myši v této cenové kategorii? (mám na mysli primárně akumulátorové, klasické AA/AAA nechci) do užšího výběru jsem zatím zařadil tyto dvě:

Logitech G703 Lightspeed Hero
Corsair Ironclaw RGB Wireless

U Ironclaw bych využil ta tlačítka navíc a hybridní RF/BT připojení nezní špatně (takových myší, za tu cenu, moc není), ale trochu mě odrazují některé recenze a nejsem si jistý, jestli je to přepínání BT/RF opravdu spolehlivé, adt. (složitost SW mi nevadí, ale potíže s updatem firmwaru atd. už o něčem svědčí :) )

Jsou takové a jim podobné modely spolehlivé? (Léta jsem míval drátové a až teď pomalu zjišťuju, že s bezdráty to nebývá tak jednoduché :)

Díky za tipy

mam Logitech G305, jak uz jsi asi cetl v odkazovanem vlakne. Vypadky tam nejsou zadne, ale neni akumulatorova, ale jedno klasicke AAcko. Je trochu mensi.

Jinak pouzivam dratovku Logitech G403, vyborna mys, nemenil bych. G703 je to same v bezdratovem provedeni, myslim, ze nic lepsiho nenajdes.