Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem preci mi seka hra??

Ahojte chcem sa spytat ze preci mi seka hra ked mam dva monitory a na druhom mam otvorene okno s facebookom napriklad a na druhom hram csko a seka mi ked ho minimalizujem neseka a tak isto to mam zo vsetkymi hrami. Plus aj ked streamujem tak mi seka stream a to mam pc dobry sa mi zda ? zostava:
Ryzen 7
Ram 16gb
Nvidia rtx 2060
Motherboard asus plus gaming.
Moze to byt kvoli ryzenu ?
A este jedna vec ked zapinam csko tak mi,vzdy,nereaguje a ked pockam tak ide a aj ked zapinam kompet tak to iste skusal som aj preinstalovat,a nepomohlo tak neviem no dakujem za rady a sorry,za tie ciarky a bodky mala klavesnica na mobile z?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (Kurt)
Změna předmětu, původně: Sekanie?? (Kurt)

nevíš jaký antivir máš ve svém pc - doinstalované antiviry třetích stran mohou zpomalovat pc.

netušíš kde se berou ovladače - u tajného výrobce tvé tajné základní desky. když ten krám otevřeš, bude to napsané největším písmem na desce.

Reaguješ "na chránenú dielňu".

mě ty odpovědi tak připadají.
pokud plánuješ sem psát bezcenné jednořádkové odpovědi bez jakékoliv informace, je to jen ztráta času.