Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalace pc pomoci USB flash disku

Dobrý den mám Windows 7 professional 32 bit bohužel nejde zapnou systémová chyba nebo vir no a rozhodl jsem se že toho využiju a přejdu na 64 bit zajímá mě jen pár drobností 1) jestli budu moct použít stejný klíč.
2) když pc pomoci instalačky zformatuju tak půjde mi instalačka dal bez problému pomocí usb
3) ma čistě nainstalovaný windows ovladače na internet (wifi) a usb. Jsem v tomhle amatér a chci se ujistit že to půjde bez problému. Předem děkuji

Běžná instalačka W7 nemá USB3 ovladač, takže může být problém na novějším HW. Dá se najít "integrovaná" včetně USB3, NVMe i všech aktualizací, čímž se to výrazně urychlí (legální, ne warez).

Windows 7 mi vždy přišlo jednodušší instalovat z DVD i kdybych si měl mechaniku půjčit z jiného počítače a nebo připojit přes USB, u linuxu to většinou také tak skončilo, protože vytvořit bootovací disk (třeba na DVD-RW nebo DVD-RAM) je pro mě daleko rychlejší, než hledat způsob, jak udělat to samé na flešku a pak hledat flešku, kterou na to můžu použít.