Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nestale fps na hre aj ked mam lepsi pc ako kamos

Mam b365m aourus elite maticna doska 1080ti i5 9600 kf 1 tb hdd ram 8gb moj kamarat ma z390x msi maticnu dosku 1070 ti o7 8700 16 gb ram 1tb hdd on ma stalych 240 fps a ja nemam stalych 144 fps cim to moze byt ak by niekto pomohol nema to taktovane tak iato ako ja

Proč si myslíš, že máš lepší PC? Oba máte sice nějaké intelí potraty, ale on má i7, ty jen i5. Jeho i7 má 6C/12T (ty jen 6C/6T), on má 12MB cache, ty jen 9MB)

https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/190884/intel-core-i5-9600kf-processor-9m-cache-up-to-4-60-ghz.html
https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/126686/intel-core-i7-8700-processor-12m-cache-up-to-4-60-ghz.html

Pokud hraješ nějakou nenáročnou srandahru typu CSGO, tak tam více než fillrate grafiky má vliv výkon procesoru. Další otázka je rozlišení ve hře.

Aneb klasický "dotaz" o ničem, protože jsi nenapsal žádné podstatné informace. Škoda (mého) času.