Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gameboy Advance - obrazovka je veľmi tmavá

Zdravím, neviem či mi bude vedieť niekto poradiť,
ale mám konzolu Gameboy Advance, ale nemôžem
ju používať, pretože, obrazovka je veľmi tmavá.
Dá sa to nejako vyriešiť? Dokúpením nejakého komponentu? Nastavením? Ďakujem za odpovede.

P.S. Dúfam, že som to dal do správnej sekcie.

Změna předmětu, původně: Gameboy Advance (host)

Skúšal som, ale nejako mi to nešlo.

S tím ti asi na dálku nepomůžeme.

Bál som sa, že poškodím konzolu.

Musí se postupovat opatrně, odhadnout správnou velikost šroubováku a trefit se s ním do potenciometru.

Potom to bude dobre vidno?

Teoreticky ano. Tím potenciometrem kontrastu by měla jít zesvětlit LCD obrazovka.