Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NAS Synology DS218Play stahování a odesílání torrent

Zdravím, stahuji přes Download Station na NAS synology DS218Play. Bohužel při stahování torrentů se i odesílají. Rychlost odesílání mám omezenou na co nejmenší možnou (1, 0 znamená neomezeno - lze omezit na 0,01?). Jiní stahovací klienti se mi nezobrazují v centru balíčků, i když by měli, ale asi již nejsou k dispozici. Nevíte někdo jak omezit stahování úplně? Odešlu zhruba 15MB denně, je to závažné? Po dokončení stahování se celý proces odesílání zastaví.

Pokud nejsi ochoten akceptovat riziko spojene s pouzivanim torrentu tak je nepouzivej. Blokovani uploadu je reseni tzv. naprezdrzku. Kdyby to takto udelal kazdy tak ta sit nebude fungovat... i public trackery by za toto mely banovat.

Proste si to stahuj jako kazdy jiny bfu z webu a mas klid