Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV archív - seká sa obraz

Dobrý,chcel by som sa opýtať čím to može byť sposobené,čo to može byť.Mám satelitnú tv od digi plus archív taktiež od digi.Box Kaon NA 1170,od neho ide ethernetový kábel priamy,rovno do routra TP Link TL WR841 ND.Internet mám od iného poskytovateľa.Takže taký trošku malý problem.Pustím si archív napr.Markíza 5.3.2020 o 22:00 nejaký film.Film začne,no ale predtým sú ešte asi 5 min.reklamy a ukážky kým začne film.No práve vtedy kým začne film seká obraz,to znamená 5 sekúnd ide,potom asi na 1-2 sekundy pauza,potom zas ide príklad 10 sekúnd a zas 1-2 sekundy pauza,niekedy aj 5 sekúnd,čo som tak zhruba stopoval.Ked už zažne film alebo iné čo si chcem pustiť z archívu tak už to ide normálne.Stane sa ale len výnimočne že to zapauzuje aj počas filmu,ale to len občas.No a ked spustím pretáčanie,ked je napr.reklama-pretáčanie oki,ale potom ked dám play na ovládači,asi 1-2 sekundy mi zapauzuje obraz a až potom sa spustí film.To mi robí vždy,nech si pustím hocičo z archívu,či už z Mary,jojky,stv...Od digi som dostal odpoved že to može byť adaptérom mám 6 V,1,5 A,že by bol možno lepší 2,5 A.K boxu sa dá pripojiť aj externý HDD na nahrávanie,ten som mal,odpojil som ho.Internet oki mám 35 Mb/s upload 3 Mb/s.Je pravda že mi občas rýchlosť klesne lebo je to cez wifi.Ale maximálne na 10 - 15 Mb/s.K netu som cez wifi pripojený k tabletu a notebooku.Ked si chcem niečo pozrieť z archívu,wifi na tablete odpojím,takže som k netu cez wifi pripojený len k notebooku.Aký je váš názor,čo to ešte može sposobovať,ďakujem

Změna hloupého předmětu, původně: Archív
A ten slohový humus se ani nedá číst. (host)

Dobrý deň,ak môžem po dlhšom čase,ožíviťotázku.Takže v skratke,pri pretáčaní v tv archíve digislovakia mi seká obraz.Na ovládači stlačím pretáčanie dopredu,napr.rýchlosť 2.Desať sekúnd pretáča a potom na cca 3 sekundy zastane obarz a znova pokračuje pretáčanie, a tak stále dookola,až kým nezastavím obraz.Robí to aj pri vyššej rýchlosti.Net cez kábel od routra do setopboxu,rýchlosť väčšinou nad 10 mb/s.Čo som zistil tak to robí aj na boxe čo ponúkajú so zabudovaným externým diskom,trocha modernejší.Môže to sposobovať žeby oni mali slabší net?