Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - miracast. Seká se. Proč?

Ave. Dříve bezproblémové zrcadlení displeje z kosti (Xiaomi 5+ moje, Xiaomi X4 manželky) na TV (smart LG /cosi, nevím z hlavy/) blbne. Kostičkuje, seká se. Jediné, co jsem změnil, je router, který nyní funguje na "šestce" kanálu (předešlý ale taky). Je nějak možné změnit konektivitu u TV, aby brala cast přes router? Připojeno kabelem přímo k routeru. Nebijte mě do hlavy, vím o tom prd.

Pro Miracast nepotřebuješ mít dvě zařízení na stejné WiFi. Oni se vidí navzájem na přímo. To znamená, že LG přepneš na naslouchání - bezdrátový přenos a mobil to najde...
Musí se domluvit na kanálu mezi s sebou - 2.4 GHz + kanál. Zkusil bych firmware u televize. Proskenoval bych sousední sítě, zde není příliš zarušeno. Ale pokud to dělají oba dva mobily, tak to je divné. Zkusil bych jinou značku nebo notebook s W10 (ty to umí taky) :-)