Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modrá obrazovka chyba netwtw06.sys - WIN10

Dobrý den, po aktualizaci WIN10 se mi začala objevovat chyba. Vždy se stane když se mi vybije notebook a chci ho zapnout, nebo když mi notebook usne a já ho probudím. Zkoušel jsem hledat různé rady na internetu. Zkoušel jsem aktualizovat ve správce zařízení síťový adaptér, ale prý mám nejnovější aktualizaci. Dále dle rad jsem zkoušel příkazový řádek a to příkazy : DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth a také Sfc /scannow . To mi napsalo že to nalezlo jednu chybu a byla opravena. Jenže se to děje stále dál. Prosím nevíte si někdo rady ?

Můj notebook: asus fx502ve

Posledná šanca je "prešrotovať" z aktuálneho ISO W10_1909 celý systém s ponechaním osobných nastavení a SW. Spusti Setup.exe z rozbaleného ISO priamo z gr.prostredia Windows, zostaň pripojený káblom na modem a na net.

Možno sa usomári, Inštalátor W10 si s božou pomocou nájde na serveroch vhodné generikum, ktoré nahradí. Robota s troma automatickými reštartami cca 45 minút.

Potom už len spraviť bitovú zálohu systému niekam bokom, z ISO W10 na bútovacej fleške vyčistiť nástrojom Diskpart.exe - Clean - Active - NTFS aktívny oddiel s čistou inštaláciou OS. Ak bude desina padať po záplatách, robí bordel zrejme posledná sprznená záplata, ako to už na 99% bývávává v dielni indiánov z údolia Dutých hláv z MS.