Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ps4 pripojeni pres Wifi

Dobry večer, Resim tady pripojeni pres Wifi na psku.Wifi router mam umisteny ne primo v mistnosti ale hned nad Obyvakem(tudiz jedna podlaha drevena brani signalu) Ale na psku se neda normalne hrat.Kdyz se divam na sila signalu jednou tam skace 5ghz sila signalu 68 a jednou 2,4 ghz signal 96.Furt si to asi meni samo .Ktery je lepsi pro me? A da se to nejak nastavit at mi to nepreskakuje ? Zda se mi ze to dela mozna i ono.A opravdu je to takove nehratelne ty online hry kdyz mam 20 MB stahovani a Upload 4 MB.Jeste nutno dodat ze ten co mam nad obyvakem je druhy v baraku( ktery je napojeny na hlavni).Se sparovanim mi pomohl poskytovatel internetu pres mobil od neho z domova.Nemohl to treba on nejak posrat a nejede to tak jak by melo? Diky za odpovedi

není jasné, jak jsou ty dva routery od sebe, jestli se neruší.
na ps4 se dá vybrat, že použije jen 2.4ghz pásmo, aspoň nebude jen dokola tupě zkoušet, které pásmo je lepší.

no a pak klasika: co jde, nastavit na routeru napevno.
ovladače wifi v těch krámech nemají umělou inteligenci, neumí se poučit, že zkoušet všechny možné volby je ztracený čas.