Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkcne web stranky

Ahojte,nevie niekto z Vás kvôli čomu mi nejde spustiť niektoré internetové stránky na pc? Ako je napríklad youtube, na mobile funguje všetko v pohode ale na počítači a na notebooku mi nefungujú ani niektoré aplikácie kvôli tomu a píše chybu aby som skontroloval pripojenie i keď je to v poriadku, chcel by som Vás poprosiť o radu či nemal niekto podobný problém ako ja, nie som expert na tieto veci ale každú radu ocením,, :)

nejdřív tu kontrolu na spyware, jak píše kolega, chce to mít pc čistý.

máš nějaký doinstalovaný antivir? pokud to má v názvu cosi "security", rovnou to odinstaluj.

ve vlastnostech internetu / připojení: nemáš doufám zatrženou žádnou proxy?

když nastavíš ve vlastnostech připojení (ncpa.cpl) ... dns: 8.8.8.8 nebo 1.1.1.1, pomůže to?

na počítači a na notebooku mi nefungujú ani niektoré aplikácie kvôli tomu a píše chybu aby som skontroloval pripojenie

O které aplikace jde (například)?
A pokud jde o webové stránky, někdy stačí jenom promazat cache a cookies.
Je možné, že bys měl PC i noťas zasviněný stejnou škodnou (viz. předchozí přispívající)?