Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bluetoothpre Win7

Potreboval som nainštalovať do win7 Bluetooth, stiahol som si asi 3 súbory, nainštaloval som ich postupne ( predchádzajúcu som odinštaloval pomocou CC Cleaner a vyčistil registre ). Nejak to nefungovalo, neviem prečo skúšal som to s mojim mobilom.

https://www.chip.cz/temata/komentar-je-ccleaner-opravdu-vselek/

Přímý zásah do tohoto souboru pomocí nástroje Windows, programem RegEdit ale doporučujeme pouze opravdovým znalcům. Smazáním či nevhodnou úpravou, byť jediné položky, se totiž vystavujete riziku, že odstřelíte Windows do věčných lovišť.

V mnoha případech ale úprava registru nepřinese nic pozitivního, ba právě naopak, stává se, že můžete tento registr poškodit.

Riziko je vysoké, že uživatelé mohou „vyřešit“ všechny údajné problémy kliknutím myši, ale teprve pak mohou vzniknout skutečné problémy.

Pokiaľ máš desktop PC - môžeš inštalovať hoci aj milión ovládačov, BT nebudeš mať, pretože v DT PC sa málokedy nachádza BT+WiFi - takže potrebuješ ešte BT adaptér (do USB, alebo do PCI) a k nemu bude dodávaný aj ovládač, ktorý nainštaluješ.

Bez BT adaptéra sa BT nekoná!