Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobilni data - nejdou nahrat fotky do alba na google

jsem v zahranici a mam problem s nahravanim fotek do vytvoreneho alba ve svem google uctu. Vyberu fotky, pridam je do alba a pise mi to, ze se fotky nahravaji, ale nic se nenahraje. Data mi jinak funguji bez problemu, internet, skype atd. V nastaveni telefonu ma nastaneni denniho limitu bez omezeni. Kdyz jsem to dal pres wifi, tak se to nahralo, ale ja jsem vetsinou bez wifi site. Zalohovani fotek mam v uctu google vypnute, ale to s tim snad nesouvisi. V lednu jsem byl take v zahranici a nebyl problem. Kde muze byt ptoblem? Na rajce mi to nshrat jde. Na google mam neomezenou moznost ulozeni fotek.

Se zalohou dat to asi nema nic spolecneho. Zkusil jsem cele album odstranit a pokud spustim znovu fotky, tak se opet zobrazi ukladani fotek, pritom to album je odstraneny. Zkousel jsem odinstalovat aktualizace fotek a znovu nainstalovat a nic nepomaha