Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem usporny rezim

Zdravim nevite čim to muže byt že mi pořad pada internet a když chcu dat usporny režim tak se pc vypne a když ho zapnu tak naskoči modra obrazovka a rozmazane pismo jo a to ješte musim zapnout a vypnout monitor abych vubec neco videl....to musim udelat pokažde když zapnu pc, grafika je v pořadku daval jsem ji reklamovat a reklamaci mi zamitli protože ji testovalia vse bylo ok,monitor je taky v pořadku mam velke podezřeni na ramku je možne ze to tim bude,test na ram jsem zkousel ale cd mi z biosu nenacte ani z flesky.

shit, co máš proti češtině?

úsporný režim musí být před instalací windows nastaven v biosu (acpi = enabled)
windows pak potřebují ovladač k chipsetu základní desky, aby si s ní správně rozumněly.

a druhý dotaz: nedokážeš popsat závadu, nefunkčnost jen odhaduješ na různé díly a chodíš je nesmyslně reklamovat - když nevíš co tomu krámu je, proč k tomu někoho nepozveš? pokud jsi to není skládačka z vyšmelených dílů z aukra, a nikoho normálního neznáš, odnes to do servisu.