Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s WIFI

Dobrý den,potřeboval bych vaší pomoc.Poslední dobou mám problém s internetem.Zapnu jakoukoli multiplayer hru a mám velký ping.Ping je většinou nad 300ms/ping a je to tak že : zapnu hru a zapnu zápas.Asi tak 10 sekund mám ping v pohodě(kolem 30-60ms) ale vždy to pak na 5 sekund skočí na 300ms+.Nevím co s tím.Máme 100MB internet vzduchem,ale můj typ je: že když v pravo dole dam ikonu WIFI tak tam mám víc WIFI u kterých je PŘIPOJOVAT AUTOMATICKY(fajvka).

Prosím odepište a pomožte mi vyřešit tuto situaci.

nejskvělejší řešení: natáhnout kabel z routeru až do tvého brlohu.
k zakrytí se prodávají bílé elektrikářské lišty nebo rohové lišty v různých baumaxech.

jak psal už karel v první odpovědi: chce se to podívat přes inssider, jak je ve ve vzduchu zarušeno, podle toho změnit vysílací kanál na routeru.
ntb: http://www.techspot.com/downloads/5936-inssider.html
foun: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer&hl=cs
ale v paneláku to moc úspěšné nebude, proto píšu o kabelu.

druhou wifi podmínkou je odolně = napevno nastavený router. čím víc mobilů se zkriplenými ovladači wifi kolem něj, tím hůř.
přihlásit do routeru:
- wireless bandwidth: 20mhz
- wireless security: wpa2+aes
a samozřejmě co nejméně kolizní kanál s okolními wifi sítěmi.

ale pokud máš stolák natočený tak, že ti příjem wifi usb dzindziku stíní plechový case, je to marný.
jestli sis koupil pidi usb dzindzik bez antény a chytáš tím něco přes zeď, je to marný.
a když je doma nejjednodušší 1-anténový router a kolem něj 4 mobily, je to úplně marný.