Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemohu spustit instalaci W7

Dobrý den,
mám dotaz ohledně instalace W7 mám originální DVD a po načtení DVD a souborů z něj se nespustí instalace ale začne nabíhat systém. Před tímto problémem jsem W7 taktéž nespustil, resp. začal nabíhat OS a zobrazila se jen černá obrazovka, tak jsem vyndal HDD zkontroloval interně v druhém PC ale ten je v pohodě. může být problém někde HW? Nebo je jen něco se soubory? Chtěl bych to kompletně přeinstalovat ale nemohu.
Je nějaká možnost jak instalaci spustit?

V Bios vypni SecureBoot, vypni Uefi na Legacy (ak je táto možnosť).

Nastav v Bios primárne boot z mechaniky CD, alebo mačkaj po reštarte nejakú F klávesu, aby sa prioritne načítal kotúč s inštalátorom W7.

DVD je vyrobené pre MBR alebo GPT? DVD je so SP1/SP2 a spol. rollup alebo je na ňom iba prvotná W7 bez SP?

Tento obrázok vypadá, že sa má v úmysle opraviť zavádzač prvého sektora na pevnom disku po automatickom načítaní DVD.

A, si čéče skalopevne presvedčený, že pevný disk neobsahuje v nultom sektore zavádzač, torzo, ale disk, aktívny a primárny oddiel bol zmazaný nástrojom

Diskpart.exe - Clean?

Nestačí formát, hlavne v prípade x64 ak obsahoval OS 100MiB oddiel so sektorom na ktorom sú tieto dáta s bootmanažérom stále funkčné.

na DVD je samotná instalace W7 nic víc. jestli je pro MBR nebo GPT poznám jak... prvně někdy pře 2 měsíci jsem nainstaloval bez problému na ten samej PC pak se stalo že jsem jednoho dne PC nezapnul, jen černá obrazovka těsně před spustěním OS, tak jsem vytáhl disk, vytahal data naformátoval ho přes správce počítače v druhém PC a vrátil jej zpět. teď po mě chce abych vložil DVD to udělám a nespustí se instalace ale začne načítat OS a zamrzne úplně stejně jako před tím.

ne ne koupil jsem ho z inzerátu s předinstalovaným Ubuntu to jsem přeinstaloval na W7 a po asi 2 měsících začal dělat problémy, že systém nenačetl. Po záchraně dat (externě) jsem vrátil naformátovanej HDD zpět a začal dělat problémy s instalací (to co jsem psal už výše)