Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučení komponentu

Dobrý den.Bude fungovat grafická karta v mém počítači?Potřebuji vědět,že když ji objednám,tak bude fungovat.Aby byl schopný zdroj,abych jí mohla vložit do počítače a jestli by se mi tam vůbec vešla a zapadla do těch slotů :-[

Já to chci na holčičí hry :-) mě jde o to,jestli se mi to vejde do počítače,jestli to můj zdroj bude zvládat.Jestli to bude kam vložit do počítače.Hry co tam chci hrát jsou The Sims4 s datadisky,Disneyland Adventures.Když dám,jestli mi půjde hra na počítači,tak mi to napíše "Dedicated Video RAM 128 MB a já že mám jen 32 MB. Budu mít narozeniny,tak si mohu koupit grafickou kartu.

Jedna se o znackovy pocitac od HP, tudiz ti nikdo krome HP nerekne. V tom je problem znackovych pocitacu, muzou to mit bloknute, abys nove dily musela koupit draho od nich. Idealne to k nejakemu obchodnikovi prinest a zkusit pred zaplacenim nebo vyuzit nakupu pres internet s moznosti vraceni do 14 dnu.

Mám tu samou kartu asi 2,5 roku a funguje bez problémů.Hry na PC ovšem nehraji.Na CZC je neznámý termín dodání,tak buď se tam poptat nebo koupit jinde.
S případným vrácením zboží na CZC a asi ani jinde nebude problém.Ovšem je třeba objednat přes internet,vyzvednout a zaplatit lze pak i na pobočce.

Ono taky dost zalezi co mas za procesor.
Graficka karta nemusi stacit...navic The Sims (4) nikdy nebyly co se tyce optimalizace kdo vi jaka hra.

Muzes zkusit dat ve hre vse na nizke a postupne navysovat detaily a sledovat u jakeho nastaveni se ti to zacne sekat.
V nastaveni grafiky bych se asi nehrabal :-)