Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna Exif

Zdravím, potřeboval bych změnit Exif fotografie. Ano vím, že jsem na to free programy (a to i pro Android), ale já bych potřeboval mít možnost změnit i položky Změněno; Otevřeno.

Děkuji moc za radu.

Úplně ne. Jen teoreticky by se mohli podívat do vlastnosti oné fotky, kterou jím chci "podstrčit" kdy ta fotka byla upravovaná.
Tak že já toužím aby ten obrázek nesl datum pořízení (např. 10,8, 2019) a datum změny třeba dva dny poté. Pak to bude vše cajk. :-)

Dík za radu.