Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows a plánovač úloh - spustit každých 30s

Ahoj,

je možné spustit v plánovači úloh ve W10, úlohu každých 30 sekund ?
Jedná se mi o to, že zadávat hodnoty lze minimálně v minutách, respektive po minutě minimálně.

Jinak mě ještě napadá udělat vlastní službu (service), která by to spouštěla po půl minutě,
ale je to hodně práce a není to tak komfortní (spolehlivé).

Díky za případné postřehy/návody.

Teoreticky by to šlo!

Naplánovat úlohu, v rámci níž by se provedlo "regulérní" spuštění,
+ TIMEOUT /T 30
A další spuštění.

Testnu to.....:-/

// Tak díky za nápad, ale nevyhovuje to.
// Objevuje se okénko s odpočtem a takové věci nehledě na to, že by to časem rozhodilo synchronizaci.
Potřebuji totož, aby po skončení úlohy se spustila úloha znovu. A podmínkou je také aby nedošlo k souběhu.
To by byl průšvih. A to můžu ošetřit asi jen, když si tu službu udělám sám.
Takže zanechávám planého řečnění a jdu si to napsat.