Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátová sluchátka (TWS) do 3.500,-

Zdravím,
hledám true wireless sluchátka (špunty) do 3,5 tis.

Jde mi převážně o zvuk, stabilitu, výdrž, komfort/ovládání k mému (prozatím) Honor 10 a budu je používat na cestách, v kanclu, fitko..

Mám favorita https://sluchatka.heureka.cz/anker-soundcore-liberty-air-2/?gclid=Cj0KCQjw9ZzzBRCKARIsANwXaeLCztG4xXUo-eiLivAOSgEAQWgXqn9As_oZkvploiAIK8FV084a6JsaAiB3EALw_wcB , ale nevím, zdali se nedají sehnat lepší, či jestli bude znát kvalita oproti dvakrát levnějším https://www.alza.cz/niceboy-hive-pods-2-d5685929.htm#recenze

tuhle hruzu ani za zlaty prase... pominu nevyhodu otevrenych sluchatek pro venkovni poslech tak to provedeni bezdratovosti je fakt des a hruza...

Sony WF-1000XM3 jsou mimo rozpocet
Airpods Pro taktez a na Androidu nefunguji uplne se vsim vsudy

Coz takhle dobre hodnocena Jabra Elite 65t (+- v limitu) nebo 75t (nad limit)

Lepsi nez Airpody Pro... tak urcite.
Znovu se na ta sluchatka podivej... bezdratova sluchatka s dratem... vypada to jako by si to nekdo zbastlil doma.
Dalsi vec jak jsem psal, otevrena konstrukce - k mobilu kde nejcastejsi poslech bude nekde venku cestou do prace apod. naprosto nevhodna.
No a super sluchatka to byla v dobe uvedeni, dnes uz fakt ne... proste je nemam rad ?
A na zaver, tazatel nechce mostovou konstrukci ale mala kapesni TWS sluchatka...

Hmm asi seš další co o tom kecá, a skutek utek. Já mám drátové Koss porta pro doma, a s jasným svědomím řeknu, že hrají lépe než celá hromada špuntu.
Co je k tomu potřeba? Kvalitní hifi co mám doma, a třeba na porovnání sluchátka Jecklin float ergo 2... co napíšet ted.
Opravdu na ztrátové formáty nejsou Kossy moc vhodné, protože odhalují chyby v kvalitě zvuku té sračky MP3 a spol.

To je ten rozdíl v kvalitě Koss porta pro staré vs nové, to že lidé poslouchají nekvalitní MP3 a potom plácají na netu o nekvalitě sluchátek.

Pozadavek tazatele znel mala, lehka, bezdratova sluchatka, neboli TWS na mobilni poslech. Proto resit zastarale PortaPro nema smysl. Osobne bych se od bezdratovych spuntu s ANC k velkym dratovym nevracel.
Taky nevim proc do toho tahas nejake domaci hifi, bezstratove formaty atd. ktere sou pro poslech (nejen) z mobilu irelevantni.

Nejlepsi? Rozhodne ne, naopak pro venkovni poslech (coz je nejcastejsi scenar poslechu z mobilu) je otevrena konstrukce naprosto nevhodna...
Navic tazatel nechce mostova sluchatka s dobastlenym BT prijimacem, chce male, skladne, kapesni, plne bezdratova spuntova sluchatka... zkus nabidnout neco co ty pozadavky splnuje ;-)