Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Anvir Task Manager Free používá to někdo?

Používám ho především jako vypínač spuštěných programů na pozadí, které jako jeden z mála zobrazí všechny. Dlouhodobě zkoušeno s různými prográmky tohoto typu (od msconfig, autoruns, atd.), které mi nevyhovují. Při instalaci nicméně hlásí každý antivir přítomnost Win32/IObit.C. Může se někdo znalý k tomu vyjádřit, co s tím? Je třeba to respektovat a ATM vyhodit? Případně poradí, který podobný zkusit.
Díky za radu
Petr

https://www.hybrid-analysis.com/sample/301683f64ec2a362b9a77d32dfc1516ad9f538b3056ffd7a9c0e14edfba2a1ce?environmentId=100

Sample was identified as malicious by a large number of Antivirus engines
details
13/67 Antivirus vendors marked sample as malicious (19% detection rate)

Ukázka byla označena jako škodlivá velkým množstvím antivirových modulů
podrobnosti
13/67 Dodavatelé antivirových programů označili vzorek jako škodlivý (19% míra detekce)

to znamena, ze je skodlivy jenom podle 19% antiviru, 81% si mysli ze je ok.
Je 19% hodne nebo malo ?