Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem změna desky

Zdravím když změním základní desku v PC a ze staré použiji HDD a SSD disky musím je napřed před vložením do nové desky zcela vymazat a nebo nemusím a data a soubory mi po vložení do nové zůstanou a budou normálně k použití?

jojo mám verzi windows vázanou s deskou ale na podpoře windows se dá propojit učet a pak ho aktivovat tak snad to půjde akorát mi šlo o to že když mám třeba steam s nějakou hrou tak jestli ta hra bude funkční po přendání do nové MB a nebo ji zase musím znova celou stahovat ;)