Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB flash disk je plný?

Dobrý den mám takovou otázku. Na televizi je napsané v nápovědě, že pokud chci nahrávat vysílání, potřebuji flash disk o kapacitě minimálně 32 GB. Koupil jsem tedy flashku 32GB ale při zmáčknutí tlačítka nahrávání to píše že disk je plný. Nechal jsem tedy disk v televizi naformátovat ale nic se nezměnilo. Stále to píše že disk je plný.

Ak máš PC po ruke, skus najprv zmazať na fleške prvý sektor nástrojom Diskpart.exe - Clean.

Prípadne týmto lowlevel format, zafajkni iba štvorec, nemaž celú, čím sa zmaže prvý sektor so zavádzacími dátami
https://hddguru.com/software/HDD-LLF-Low-Level-Format-Tool/

V Správe diskov pre Windows flešku aktivuj.

Zisti, aký formát alokoačnej tabuľky používa TV, pod týmto flešku naformátuj.

Ak PC ani TV nebude nijak reagovať, tak flešku reklamuj, zahoď do koša a kup si novú. Húustý.

Ještě mě napadla jedna věc. V návodu k televizi je napsané že minimální velikost flash disku je 32GB. Tak jsem ho koupil. Když dám ale ten flash disk do počítače tak je velikost 29GB. Je možné že to je tím a když koupím flash disk 64GB tak to bude v pořádku?