Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Načítání Windows

Dobrý den, mám ryzen 5 3600 a základní desku aourus Elite B450. Mám nové SSD: https://www.alza.cz/adata-xpg-sx6000-pro-ssd-256gb-d5518498.htm?kampan=adw1_komponenty_pla_all_obecna-css_disky-interni-ssd_c_1003842___414817402775_~92896241175~&gclid=Cj0KCQjw3qzzBRDnARIsAECmrype4JJp0gSz_o3bhOK6r1XyT9Ww9q3___5mr6rF9DCPeJNVoWpgRfkaAq0hEALw_wcB
Když spustím PC tak se zobrazí logo aorus a pod ním kolečko které se neustále dokola točí. U klidně 4 minuty než naběhne Windows. Opravdu nevím proč to trvá tak dlouho na tak novém, rychlém NVMe. Celkově mě to hrozně frustruje a nevím co s tim. Proč ten boot trvá tak dlouho? Opravdu nevím.. děkuju všem za rady.

pučil bych si někde obyčejný ssd nebo dokonce prázdný hdd, stávající instalaci na něj naklonoval, nvme pak vytáhnout ven, nakonec nechat nastartovat z nového disku.
kdo ví, co zas gigabyte posr..

taky je možná čistá instalace na ten nový disk (jen kvůli testu). předpokládám, že ovladače pro tebe nejsou sprosté slovo.
no, když si někdo kupuje komponenty z alze, a ještě po sobě nechá metr dlouhý odkaz, nemůžu čekat zázraky.