Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM Frekvence

Ahojky,v přiložené fotce mám Paměti RAM, ale nerozumím podle čeho určit, jaká je lepší,jak na tom jsou ty co mám v PC. Mám tam 2x 2GB RAM.
Nevím co je rozhodující pro výběr paměti RAM.
Když si koupím variantu z fotky 1, nebo 2, tak bude to znát?Třeba na hraní her,nebo i běžné užívání?Nemám moc malou frekvenci RAM?
Změna kategorie, původně: Software (karel)

2) patriot psd34g160081 je dnes málo běžný single rank, značí se 1Rx8, vhodný do starších desek s chipsetem řady g41, možná ještě řada 50.
chipest na desce by ukázala záložka "mainboard" v cpu-z.
1) i balistix taktical má být single rank, je ještě rychlejší (vyšší takt).

původní samsung v pc je podle cpu-z taky single rank, to by spolu mohlo jet, rychlost se přizpůsobí pomalejšímu samsungu.
- ale přidávat 1x 4gb modul ke dvěma jiným mi nepřipadá jako dobrý nápad, může být problém se stabilitou.
+ raději bych osadil 2x 4gb, spíš ty patrioty, kdyby měl bazarník 2ks.
+ nebo doplnit 2x původní samsungy, jestli to jsou ony: m378b5773dh0
bodlo by info o základní desce.