Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční přihlášení Office

Ahoj,

Potřebuji pomoc. Musel jsem zprovoznit starý ntb HP EliteBook 8460p kvůli používání Office mimo domov. Ten jsem musel celý přeinstalovat a všechno smazat. Nainstaloval jsem originální Windows 7 pro 64bit. Ze začátku ani nefungovala wifi, to vyřešila instalace ovladačů. Teď mám ale problém s Office. Mám studentskou verzi, normálně jsem se na stránkách Office přihlásil, stáhl si je a nainstaloval. Outlook mi ihned napsat, že se musím přihlásit, abych mohl produkt používat. Bohužel po kliknutí na ''Přihlásit se'' se pouze otevře prázdné okno, viz. přiložený screenshot. Přidávat a měnit některé registry už jsem se pokoušel, to nepomohlo. Spíše to vypadá, že notebooku chybí něco na to, aby to okno správně otevřel. Víte někdo, prosím, co s tím?

Však klikni priamo na príslušný *exe súbor s editormi Winword.exe, Excel.exe apod. v rozbalenej zložke MS Office.

C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Officex\*.*

V prípade x32 bit balíka MS Office, alebo si na plochy vyvleč zástupcu exe.

Jestli vidim dobre, tak jemu se to normalne spousti. Jenom jde o to, ze se nemuze prihlasit...

edit: co jsem tak nasel ohledne toho prazdneho okna:
- I was able to solve the problem by updating my internet explorer to the latest version. Simple as that.

- We found resetting all the zones to default level in Internet Options\Security tab resolved the issue.

Nasimulovat se mi to asi nepodari. (co to mas za verzi toho Off)..?

Prejdi na W10 z ISO. Desina je úspornejšia, stabilnejšia, šlape ak sa vyladí ako raketa aj na 10-ročných dvojjadrách x64 HW z čias prevej sedmy bez SP1

Najprv si sprav súčasný stav na inštalovanej W7 so systémom (Image), bitovú zálohu niekde bokom. Nemeň oddiely, ich veľkosť.