Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se zapne ale monitor hlásí "no signal"

Zdravím, prosím o pomoc opravy PC jelikož už fakt nevím co dělat, počítač se normálně zapne, vůbec nepípne a ukáže jenom no signal a nic víc, nemám se od čeho odrazit, není to monitorem ani kabelem, dnes jsem koupil novou základní desku a stejně nic, nemá někdo nápad jak ozkoušet jestli to není grafikou? Cpu mám i3-9100f a základní desku asus prime H310M-E předem děkuji za pomoc

dnes jsem koupil novou základní desku a stejně nic

Takže s novou deskou to nefungovalo nikdy.Je stejná jako minulá a BIOS má jaký?Třeba jiná deska nepodporuje ten procesor nebo jsi vůbec neinstaloval driver chipsetu.
Pokud to vyloučíš + zdroj,tak asi si jedině půjčit někde jinou grafickou kartu,abys vyloučit nebo potvrdil chybu grafiky.Zkoušel jsi tu svojí vyndat a znovu nasadit a zkontroloval i případné napájení?Typ karty nepíšeš.