Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz k zakoupení pc sestavy

Ahoj mám možnost koupit pc je sestavené cca 2 roky a nejeté stav nového kolik bych za něj měl cca dát?
Parametry: deska ASUS prime b 350 plus,ram crucial 2x8gb 2666 ,procesor amd ryzen 5 1600X, 2X ssd 240gb hdd 1tb,skríň evolveo T3,zdroj corsair cx 500 gpu 2gb "gpu bych koupil jinou" děkuji za odpovědi Zdenek

Nebudu tu nikomu delat reklamu na prodej sunek, takze odkaz nedam, ale koukni sam pres Google co se aktualne prodava za desitku, treba toto:

PC
Specifikace:
- Intel i5 3470
- 8GB RAM
- Nvidia Geforce GTX 1050 Ti
- SSD DISK 120 GB
- HDD 500 GB
- Windows 10 Pro

Jiste, tu cenu to nema ani nahodou, ale ja taky u tazatelovi sestavy, ktera je podstatne lepsi, nepsal, ze to ma hodnotu 10K, ale ze se muze najit clovek, ktery to za tu cenu koupi. 7K jak bylo zmineno v prvnim prispevku je ferova cena.

No co se nabízí po netu je jedna věc otázka taky jestli to někdo koupí kdo se trochu pídí po netu a reálný hodnotě jetýho HW (jednotlivej HW se prodává třeba na Aukru a tam se dá cena odvodit z toho za kolik se to prodá,ne podle toho co by kdo chtěl),viděl sem prodávat věc co stojí a nová v obchodě 1500Kč a borec jí prodává z 4500Kč jetou.:-)