Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vložení pdf do wordu

Ahoj, měl bych takový dotaz. Mám word dokument (2007), do kterého bych potřeboval vložit pdf dokument. Udělal jsem to tak, že jsem dal kartu "vložení" - "objekt" - "adobe acrobat document" a vybral jsem dokument. Dokument se mi do wordu jako objekt vložil, ale problém je, že je objekt celkem ve špatné kvalitě (vůbec neodpovídá originálu). Nemáte nějakej způsob, jak to vyřešit, aby byla kvalita lepší? Díky moc.

Ano, samozřejmě dotazu rozumím. Já mám ten pdf dokument samozřejmě i ve wordu. Tento dokument mám jako přílohu k závěrečné práci. Obsahuje ale i záhlaví a zápatí. Nevím ale, jak přílohu do práce vložit, abych měl na vrchu stránky "příloha" a dokument začínal pod tím, se zachováním záhlaví a zápatí. To je důvod.

Nedá sa nijak tento pitomý čenč s vložením pdf do stránky MS Word, jedine sa dá do Wordu vložiť obrázok so screen textom z pdf. Vo Worde je možné vyrobiť odkaz na súbor *pdf

Prevod textu v 100% kvalite pdf/word zabezpečí: Abbyy Fine Reader 12