Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na 100 % odinstalovat Java z Windows 7/10?

Hezký den, mam dotaz na zkušené IT mistry.
Jak na 100 % odinstalovat Java z Windows 7/10? Dotaz je prostý, řešení nesnadné. Běžná odinstalace nepomáhá. Postup doporučený výrobcem Javy taky ne. Nějaký 100 % postup, jak to nežádoucí časové kurvítko dostat z operačního systému?

Niekto sprzní "šálku kávy" prípadne Registre, že vlastný uninstaller nefunguje. RE xindel to dokáže, vyčistí dôkladne torzá a smeti po Jave.

Len nechápem, kto z bežných userov ešte tento deravý bazmek úplne bezdôvodne potrebuje mať v svojom OS.