Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Wifi zesilovač

Ahoj, řeším teď wifi u babičky, naši bydlí dvě patra nad ní v bytovce (takže je babička, nad ní někdo cizí a nad ním naši). Je reálné prodloužit zesilovačem wifi od našich, nebo to přes další být neprojde? Diky

Ked nemas moznost natiahnut kabel cez komunikacnu sachtu v bytovke alebo priamo po fasade, tak cez Wifi to neries.

zesilovač wifi (repeater) by si musel mat (na pol ceste) v priestore, kde je este Wifi O.K., teda v objekte "nad ní někdo cizí", co asi neprichadza do uvahy.

Nebo použít ty Powerline adaptéry,co tady radil host.Dole v hodnocení tam píšou:

-Funguje i na jiných fázích a na zásuvkách na různých podružných rozvaděčích v domě.
-použil jsem již ve třech domácnostech k celkové spokojenosti kamarádů
-Funguje i bez ohledu na to na jaké jste fázi
-Funguje mě přes dvě rozvodné krabice
-Povedlo se zprovoznit rozšíření WiFi v jiných částech domu.

Někdo ale zase píše,že mu to jinam nejde nebo se přenos zpomalí.
Tak buď koupit a zkusit a případně to vrátit.Nebo za desetinu ceny koupit flašku pro souseda mezi vámi a protáhnout s ním ten datový kabel bytovým jádrem do spodního bytu.