Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem účet správce windows 10

Dobrý den, mám doma počítač, a teď se mi stala taková nepříjemnost, zadal jsem účet na Microsoft, a najednou při zapnutí to po mě chtělo heslo, snažil jsem se ho vypnout přes příkaz netplwiz, ale nějak jsem se odhlásil ze správce... a bohužel nemohu přijít jak to opět napravit, mám windows 10. Můžete mi prosím poradit? jsem bezradný. Děkuji za odpověď Hájek Pavel.

Však výzvu ano/ne preskoč ak si nezadal ani nezmenil heslo, kde je problém?

Núdzák z bútovacej flešky ISO Windows, zadaj do príkazového riadku:
bcdedit /set {default} safeboot minimal

Superadmin v cmd.exe:
net user administrator /active:yes

V nastavení win 10-kontá-by mala byť myslím možnosť " prihlásiť sa cez lokálne konto" alebo také niečo. Ak sa prihlasuješ cez MS konto, vždy to bude chcieť heslo alebo pin. Ale možno sa mýlim.