Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP Home SP3 volba prohlížeče

Jako starý pán nemám příliš chuti se trápit přeinstalací operačního systému... Používám Google Chrome Verze 49.0.2623.112, dobrá je i Opera Verze: 36.0.2130.65. Jaké jsou zkušenosti z porovnání těchto dvou prohlížečů.
Děkuji

Zadaj do gúúúle: opera vs. chrome

Geronte, dnes dostaneš takmer zadarmo, za odvoz slušný funkčný noťas, dvojjadro s 4GB RAM 500GiB hdd s nainštalovanou OS W7 SP1/SP2 x64, prípadne W10 x64, alebo DualBoot na jednej mašine s oboma legálnymi systémami po Inovácii W7/W10.

Stavím sa, že si mladší ročník, pritom Ja som už práve zrána, za rosy, usadený v robote kde makám "jak ďas".

firefox 52.9esr funguje. pro estéty se hodí doplněk "classic theme restorer".

na chrome je dobré vzít nějaký účinný antimalware, bohužel pod xp skoro nic aktuálního neběží a na ruční procházení logu z combofix nemá každý chuť.

ta opera je převlečený chrome, víc o ní nevím.