Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký dekódovací modul?

Prosím o radu jaký koupit dekódovací modul do Tv na satelitní vysílání Skylink.
Zakoupil jsem : https://www.lg-store.cz/televizory/851-lg-70um7450pla-8806098386161.html?utm_source=heureka&utm_medium=zbozak a potřeboval bych tam dokoupit ten modul. Bohužel na srovnávači Heuréky to nenapíše žádné parametry podle kterých bych se mohl nějak zorientovat.
Jde mi o to, že u jedné karty byla recenze, že je pomalé přepínání mezi kanály, nebo u další, že nedekóduje nějaký kanál. Také se asi nedá spolehnout na jejich srovnání od top jedničky, když má jen jedno hodnocení a na šestém místě je hodnocení jedenáct. Dá se nějak zjistit jaké moduly jsou nejnovější a měly by být logicky na vyšší úrovni?
Nebo je to jedno a mám prostě vzít ten první?
Předem moc děkuji.

Asi jsi koukal spatne..
Pokud mas,vlastnis kartu s modulem,jak pises,tak jde o viaccess. Nevim,jestli je Skylink jeste prodava. Pokud ho vlastnis,tak nic dokupovat nemusis,jen vlozit do TV..
Pokud mas kartu,tak kup modul od Skylinku,jak pise vys kolega..
Co se tyce DO,vubec taky nechapu,o cem to mluvis.. Jake 2DO,k cemu,naco?

Hadat se nebudu,protoze jsem to nevidel a popravde ani jsem nemel v ruce. Co vim ja,pokud jde o Viaccess,tak Skylink prodava tuhle "kartu" uz s modulem. Tam neni nic zapotrebi.
Pokud ma ale kartu s ICE,nebo IRDETO systemem,tak tam modul bude potrebovat.
Neni nic jednoduchsiho,nez zavolat do Skylinku,reknou presne co a jak.