Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gtx 1060 // VGA only monitor

Zdravim, potreboval by som poradit, kedze mi odisiel moj 144hz a momentalne pouzivam starsi VGA only monitor, dostala sa mi do ruk 1060ka.
1060ka nepodporuje vga co som docital, ani analog output, tak sa pytam, ci je nejaka moznost prepojenia pomocou redukcie ?
precital som reddit clanky, niekomu redukcie funguju niekomu nie, nejake vyzaduju power source, aby neboli analogove, vie mi niekto s tymto pomoct ? nejdem menit monitor, na to som teraz neni zamerany. Ako prepojim 1060ku s VGA monitorom ? dakujem :-D

krám jenom s vga je dobrý na sledování domovní kamery. v době grafik gtx1000 o něj nebude zájem ani v bazaru.
poptej u známých normální monitor s digi vstupem (dp / hdmi / dvi)
nebo si kup 24" repasovaný monitor, ať máš náhradní.

na převodník digi-vga se vykašli, škoda peněz.